Зміна найменування (назви) юридичної особи підлягає обов’язковій державній реєстрації в уповноважених органах державної реєстрації. Такі зміни проводяться шляхом внесення відомостей до єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Зміст послуги: Зміни юридичної особи пов’язані із зміною найменування підлягають обов’язковій державній реєстрації. У зв’язку зі зміною найменування, юридичній особі необхідно внести такі зміни в установчі документи, тобто викласти статут у новій редакції (за виключенням тих що працюють за модельним статутом).

При зміні найменування необхідно зареєструвати нову редакцію статуту та сповістити про відповідні зміни до територіального відділу ДПС за місцем держаної реєстрації ТОВ. У зв’язку із зміною найменування необхідно отримати нову печатку з новим найменуванням і фактично, за алгоритмом дій, ця процедура цілком схожа на реєстрацію нового товариства.

Крім цього необхідно надати в банківські установи – де відкриті рахунки ТОВ копії відповідних документів, що засвідчують такі зміни, також підписати банківські картки зі зразками підписів, так як найменування юридичної особи відображені у таких картках.

Важливо: перед початком зміни найменування, необхідно провести перевірку нового найменування з метою виключення можливості наявності в ЄДР тотожного найменування за іншою юридичною особою. У випадку навяності такого збігу, проведення державної реєстрації з тотожною назвою буде неможливим.

Законодавче регулювання змісту послуги: Порядок реєстрації зміни найменування юридичної особи регулюється законом “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань“.

Необхідні документи для початку роботи: копія статуту в останній діючій редакції та зміни до нього (у разі наявності), дані про нове найменування юридичної особи. Протягом однієї години буде надано результат по перевірці найменування. У випадку відсутності тотожного найменування, протягом наступної доби будуть підготовлені для підписання всі необхідні документи (статут/протокол/рішення).

Такі документи повинні бути підписані учасниками Товариства з нотаріальним посвідченням.

Додатково необхідно буде отримати довіреність від керівника Товариства для представництва інтересів в органах державної реєстрації.

КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА


Схожі записи