Участь при проведенні обшуків, допитів та інших процесуальних дій

До обшуку не можливо бути готовим на всі 100%, оскільки майже завжди це неочікувана слідча дія про яку заздалегідь не повідомляють. 

Але до обшуку треба і можливо підготуватись. 

Підготувати приміщення та звільнити його від всього зайвого (документів які не мають нічого спільного з діяльністю. Забезпечити схоронність документів які мають вагоме для Вас значення (статутні документи, документи на право власності нерухомістю, договори купівлі-продажу і т.ін.). Підготувати працівників підприємства до можливого обшуку. 

Головне, що треба пояснити – що увага до Вас з боку правоохоронних органів не свідчить про здійснення Вами будь-якої незаконної діяльності. Це лише спроба тиску, яка є в багатьох випадках наслідком корумпованості правоохоронної системи. 

Без залучення адвоката, тобто людини яка обізнана з процедурою і яка вже мала досвід при проведенні обшуків, підготуватись ефективно майже неможливо.

Тут необхідно вивчити в якій справі до Вас можуть прийти з обшуком, що будуть шукати, якщо звісно Вам стало відомо про це заздалегідь, або є підозри щодо цього. 

В такому випадку є можливість підготуватись власникам, керівництву, підготувати персонал, роз’яснити права і обов’язки учасникам обшуку та змоделювати ситуацію.

Під час проведення обшуку роль адвоката полягає в супроводі цього неприємного процесу та в недопущенні порушень Ваших прав. Також в фіксації таких порушень які будуть допущені працівниками правоохоронних органів та їх подальше оскарження.

Щодо проведення допитів то тут Вам слід запам’ятати, що слідчий, який запрошує Вас на допит навіть в якості свідка, не запрошує Вас на дружню бесіду.

Слідчий обов`язково намагатиметься отримати від Вас інформацію або інтерпретувати отриману інформацію для досягнення бажаного саме для нього результату.

Тому якщо Ви викликаєтесь як свідок, я б не рекомендував приходити на допит без адвоката. Звісно це не стосується випадків коли Ви стали свідком злочину і все що Вам необхідно – це повідомити слідству про обставини які стали Вам відомі.

Присутність адвоката під час допиту не дасть змоги слідчому тиснути на Вас, задавати питання, що не стосуються кримінального провадження в якому Вас було викликано.

Присутність адвоката надасть і Вам більшої впевненості та відчуття власної безпеки.

Зміст послуги:

  • вивчення та аналіз ситуації
  • збір додаткових документів та інформації
  • визначення об`єму роботи, стратегії та плану дій
  • підготовка клієнта до обшуку/допиту
  • участь та представництво інтересів клієнта під час обшуку/допиту

Вартість послуги: від 2000 грн. за годину роботи адвоката 

Строк надання послуги: протягом часу процесуальної дії

КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА


Звертайтесь за допомогою адвоката вчасно!

Схожі записи