Зміни до статуту юридичної особи підлягають обов’язковій державній реєстрації в уповноважених органах державної реєстрації шляхом реєстрації статуту у новій редакції.

 

Зміст послуги: Усі зміни до установчих документів (статуту) юридичної особи (ТОВ/ПП ті ін.) підлягають обов’язковій державній реєстрації.

Такими змінами можуть бути:

– зміна даних про засновників (паспортні дані, прізвища, імені, по-батькові), якщо такі дані включені до статуту компанії;

– зміна структури виконавчого органу юридичної особи;

– зміна найменування (дивись відповідне меню послуг);

– будь-які інші зміни, відомості про які відображаються у статуті.

Законодавче регулювання змісту послуги: Порядок реєстрації змін до статутних документів регулюється Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” та Законом України “Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю”.

Необхідні документи для початку роботи: копія статуту в останній діючій редакції та зміни до нього (у разі наявності), а також документи та дані які пов’язані зі змінами до установчих документів.

Порядок надання послуги: Після отримання вказаних документів та інформації пов’язану із предметом змін, протягом однієї доби будуть підготовлені усі необхідні документи, для підписання їх у нотаріуса для подальшої реєстрації в уповноваженому органі.

КОНСУЛЬТАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА


Схожі записи